Skip to: Site menu | Main content

KP Inva s.r.o.

 Adresné reklamní zásilky Tisk Variabilní data Ruční kompletace Náhradní plnění Doručení

 

 

 

 

Jednoduché a spolehlivé řešení pro adresné rozesílání hromadně podávaných zásilek výhradně reklamního charakteru a jejich dodání do domovních schránek na celém území České republiky. Tato služba je určena hromadným podavatelům, firmám, obchodním společnostem a podobně.

Obsahem zásilky mohou být pouze:

 

 

U Obyčejného psaní poskytujeme dle evropských standardů tzv. dvourychlostní režim doručování, díky kterému máte možnost volby rychlosti i ceny dodání.

Co a jak můžete posílat?

 

 

U Doporučeného psaní poskytujeme dle evropských standardů tzv. dvourychlostní režim doručování, díky kterému máte možnost volby rychlosti i ceny dodání.

Co a jak můžete posílat?

 

 

Jedná se o jednoduchou a spolehlivou službu neadresného rozesílání hromadně podávaných informačních a propagačních materiálů, které nejsou určeny konkrétním adresátům a jejichž obsah není v rozporu s platnými právními předpisy, dobrými mravy a obchodními zájmy České pošty. Takto podané materiály se dodávají do domovních schránek, dodávacích schrán domácností, firem včetně úřadů a institucí nebo P.O.Boxů na celém území České republiky.

Co můžete posílat?

 

 

Službu lze využít například u:

 

 Adresné reklamní zásilky Tisk Variabilní data Ruční kompletace Náhradní plnění Doručení