Skip to: Site menu | Main content

KP Inva s.r.o.

 Adresné reklamní zásilky Tisk Variabilní data Ruční kompletace Náhradní plnění Doručení

 

 

Komlet Dopis

Cesta ke zlevněnému poslání

 

 

V dnešní uspěchané době, kdy se zdá, že vše musí být rychlé a efektivní, hledáme způsoby, jak ušetřit čas i peníze. Jenou z takových možností je využití Komplet Dopisu – cesty ke zlevněnému poslání.

Komplet Dopis je služba, která umožňuje elektronické podání různých druhů zásilek. Vaše elektronické dokumenty převedeme do formátu pdf, vytiskneme, vložíme do obálky a odešleme. Nemusíte se tedy starat o tisk dokumentů, nákup obálek a odnos na poštu.

Začněme popořadě. Prvním krokem je vybrání vhodné poštovní obálky. Ta by měla být dostatečné pevná a vhodného formátu pro vložení obsahu. Kvalitní obálka je základem celého procesu. Přemýšlíte-li nad designem, můžete si pořídit obálku s potiskem, který vyjádří vaši osobnost a výjimečnost.

Komplet Dopis umožňuje rozesílat menší ale i větší množství zásilek. Jedná se především o dopisy, obchodní psaní, faktury, smlouvy, katalogy ale i menší předměty.

Obálky ve kterých rozesíláme jsou DL (220x110), C5/6 (229x114), C5 (229x162)C4 (324x229) a to ve variantě s okénkem nebo bez okénka a s uzavíráním ve variantách olizové a s krycí páskou.

 

 

 

 

Komplet Dopis je možné tisknout oboustranně a to jak obálku tak jednotlivé přílohy obsažené v obálce. Na Komplet Dopis můžeme dodat jakýkoli variabilní údaj tedy adresy zákazníků, čárové a qr kódy, reklamy.

 

 

Nyní se dostáváme k výhodě celého procesu – zlevněnému poštovnému. Komplet Dopis není jen o praktičnosti, ale i o úspoře peněz. Moderní doba nám umožňuje využít slevy na poštovném, a tak si můžete užít výhody rychlého a ekonomického zaslání dopisu.

Výhody služby Komplet Dopis jsou především v úspoře času a nákladů vynaložených se zpracováním, tištěním a odnášením na poštu. Odesílatel volí sám jaký typ zásilky bude rozesílat. KP-Inva s.r.o. zajistí zpracování, vytištění, složení, vložení, zalepení a předání do poštovní přepravy. Dopisy je možné posílat v rámci České republiky.

Komplet Dopis je tedy dokonalým spojením jednoduchosti, estetiky a úspory. A kdo by odolal posílání dopisů, které jsou zabaleny v krásných obálkách a přicházejí za zvýhodněnou cenu.

 

Komplet dopis obyčejně

Ekonomické

Prioritní

 

Komplet dopis doporučeně

Ekonomické

Prioritní

 

Více...

 

Úhradu služby Komplet Dopis lze provést na fakturu. Zásilky odeslané v pracovní den do 13 hodin, budou ještě tentýž den expedovány a do dvou pracovních dnů doručeny adresátům.

 

Adresné reklamní zásilky Tisk Variabilní data Ruční kompletace Náhradní plnění Doručení